producenci-dodatkow.pl

18 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Produkty jubilerskie posrebrzane, czy też z metali szlachetnych? Które z nich wybieramy częściej? Ten spór trwa stosunkowo długo na rynku. W tej chwili odważymy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Nie mniej temat nie jest aż tak łatwe jak może się wydawać. Powyżej wymienione gatunki wyrobów jubilerskich posiadają ciekawe wady, ale również i powszechnie znane zalety noszenia.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej wytwarza się takie modele z wyizolowanego metalu szlachetnego. Z tego powodu jest sporo więcej warta. Wytwarza się taką biżuterię przetapiając rudy srebra. Jest dużo bardziej prestiżowa i właśnie z tej przyczyny częściej kupują ją ludzie z klasy średniej. Także istotne jest lokalizacja jej prezentacji, zwykle są to salony z biżuterią. Pozostaje elegancko zaprezentowana w oświetlonych, szklanych witrynkach. W takcie jej kupna zazwyczaj zainkasujemy piękne pudełko. W złotniczym punkcie pomoc na pewno pozostanie milsza i na wyższym poziomie. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie powinniśmy pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria platerowana – jest najczęściej produkowana ze mieszanek metali pospolitych i plateruje się ją nieznaczną warstwą srebra. Sztuczne produkty raczej po czasie tracą swój wygląd i klienci kupują nowe. Ich największa pozytywna strona to oczywiście niska wartość produkcji. Niestety stwierdzamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często modele z zawartością miedzi. Co istotne rodzaje biżuterii platerowane są wybitnie oryginalne z uwagi na skład, zwyczajnie dużo prościej ją zrobić. Zestawy W tym przypadku z reguły składają się z dwóch części – bransoletki i naszyjnika.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej zrobiona, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak pozostaje znacznie droższa, ponadto nie niszczy się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Jednakże linie sztucznej biżuterii są wymyślniejsze i tańsze. Jaki typ jest lepszy? W naszej opinii są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow