bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Wyroby Złotnicze jest to pojęcie nad wyraz względne. Jak da się je uhierarchizować? Oczywiście biorąc pod uwagę metal, z którego zostały zrobione oraz które kamienie użyto. Tutaj natomiast przeprowadzimy klasyfikację typologiczną produktów złotniczych.
Naszyjniki są ubóstwiane od wielu lat, tak samo przez panie i facetów. Niewielka zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze umieszczona na piersi to esencja kobiecego piękna.
Kolczyki to następny rodzaj kobiecych wyrobów z rodzinny biżuterii. Najczęściej tworzy się je ze srebra. Wyróżniamy wiele rodzajów zapięć, miedzy innymi „Klasyczny”. Właśnie one są najczęściej kupowane na świecie ze wszystkich typów biżuterii.
Pierścienie od zawsze ozdabiają także męską dłoń. Wyróżniamy te klasyczne, ale też sztuki ze zdobieniami. Niebywale często posiadają jakąś personifikacje.
Manele to niewielkie łańcuchy jakie panie często ubierają na rękę, choć czasami także na nodze, w ostatnich czasach pozostaje to nieprzeciętnie modne
Beads to gatunek, jaki przyszedł na nasz rynek z pięknych Włoszech. Zawieszki nakładane są tutaj na mocno splecioną bransoletkę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że zawieszki dostępne w nieliczonej kombinacji wzorów praktycznie wszelka kompozycja pozostaje oryginalna.
Na rynku istnieje również edycja pochodząca w Stanach zjednoczonych. W której charmsy pozostają zawieszane do ogniw bransoletki przy użyciu niedużego karabinka. Dostały one nazwę charmsy.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścionków. Ostatnio niebagatelnie zyskały na sławie. Wszyscy narzeczeni chcą posiadać wzory unikalne i głęboką sentencją.
Zegarki naręczne – nasza ostatnia rodzina z segmentu biżuterii. Bardzo często kupowana także przez facetów. Decydujący jest nie tylko materiał, ale również mechanizm.
Rodzajów biżuterii jest naprawdę dużo. Kiedy już kupujemy czasem warto poszukać niedużą firmę złotniczą. Towary będą dużo przedniejszej klasy i również delikatnie tańsze.

biżuteria 2020